1 hodnocení

Paraná caffé 2 Kg zrnková káva

Cena jedné porce vychází na 2,99 Kč.
Skladem
Kód: 93
1 099 Kč 981,25 Kč bez DPH
Kategorie: Zrnková káva

Balení obsahuje: 1kg Paraná Espresso Italiano 100% arabiva, 1 kg Paraná caffé Extra bar D,

 

Káva Parana caffé Espresso Italiano black 1 kg

 

Italská pražená zrnková káva v kvalitě 100% arabica. Intenzivní silná chuť a plné oříškové tělo kávy přineslo kávě Parana caffé Espresso Italiano první místo v mezinárodní soutěži káv.

 

Káva je vhodná do automatických kávovarů. Zaujme svojí chutí Vaše významné návštěvy i Vašeho nadřízeného.

 

Cena jedné porce vychází na 3,80 Kč.

 

Káva Parana caffé Extra bar  1 kg

 

Italská pražená zrnková káva v kvalitě 70% arabica a 30% robusta. Káva pro milovníky husté krémové pěny a příjemné chuti kávy. Poměr robusty v kávě Parana caffé Extra bar D zajišťuje plnou krému a jemnou chuť bez výrazné kyselosti.

 

Káva je vhodná do automatických kávovarů a je nejprodávanější káva do kanceláří.

Výborná svojí kvalitou i cenou do kolektivů lidí.

 

Cena jedné porce vychází na 2,99 Kč.

 

 

Paraná caffé

 

Torrefazione Paraná je rodinný podnik, založený v Římě panem Ruggertem Giannellim již v roce 1960. Káva Paraná působí na evropském trhu tedy již 50 let.

 

Díky své filozofii se Torrefazione Paraná soustřeďuje především na italský trh v okolí Říma, kde společnost působí jako prodejce a současně i koordinátor provozu některých důležitých kaváren. Jen v okolí Říma Torrefazione Paraná dodává kávu do více než 500 kaváren a barů.

 

 

Od roku 1997 Torrefazione Parana zahájila vývoz na mezinárodní trhy a to hlavně do Evropy, ale také do USA, Austrálie a Činy Torrefazione Parana vybírá jen ty nejlepší zelené kávové boby druhu Arabica z oblastí Jižní a Střední Ameriky a druhu Robusta z oblasti Indického oceánu.

 

Na první pohled neobvyklé jméno, ale kdo rozumí kávě ví, že Paraná je jednou ze 4 hlavních provincií v Brazílii ve kterých se káva pěstuje. Paraná Caff? Espresso je směsí nejlepších kávových zrn Arabica a jedním z typických představitelů římské pražené kávy.

 

Káva Paraná Espresso se praží dlouho a do tmava, díky čemuž budete mít v espressu plné tělo a dlouhou a intenzivní chuť. Káva Paraná Espresso je vyrobena vlastní techniku pražení, která dodává kávě dlouho-trvající, čokoládovou chuť.

 
Zpět do obchodu