Instalace POU - servis - sanitace

Výdejníky vody s připojením na vodovodní řád:

Provádíme instalace všech, u nás zakoupených, výdejníků vody s přípojkou na vodovodní řád (dále jen POU). Instalaci POU je možno objednat na info@aquadiskont.cz,

Připojení provede technik na Vámi vybraný přívod vody. Doporučujeme předem obhlídku místa zapojení pro konzultaci a kalkulaci instalačního materiálu. 

Sanitace výdejníku vody POU probíhá na místě spolu s výměnou filtrů. Sanitaci je nutno opakovat v pravidelných termínech, a to v závislosti na kvalitě vody na vstupu a vytíženosti výdejníku. Interval sanitace je stanoven v rozmezí 4 - 6 měsíců. Pravidelný termín doporučí technik po první návštěvě dle stavu filtrů. 

Výdejníky barelové vody

Provádíme kompletní servis a sanitace výdejníků vody na barelovou vodu. Sanitace probíhá tak,že do 48 hodin od objednání přijede technik, výdejník odveze k nám na firmu a sanitační pracovník provede sanitaci. Po celou dobu sanitace Vám zdarma zapůjčíme náhradní výdejník barelové vody tak,abyste nebyli odstřiženi od pravidelného pitného režimu. Cena sanitace je 450,- bez DPH a ideální termín sanitace je každé 3 měsíce a to proto, aby se zajistila maximální kvalita vydávané vody z barelu.

Dále je možné objednat servis výdejníku na barelovou vodu..

Mile rádi Vám poradíme a nebo objednáme veškerý servis na telefonním čísle +420737345974 Jakub Štursa

Zpět do obchodu