O barelové vodě

 

Důkladný pitný režim je základem zrdavého životního stylu. V dnešní hektické době zapomínáme na pravidelný přísun tekutin do našeho těla. Barelová voda od společnosti AQUADISKONT s.r.o. je vhodným doplňkem do kanceláře, výrobních prostor, anebo domácností. Přítomnost aquamatu a barelové vody Vám zajistí pravidelný pitný režim, důležitý pro Vaše zdraví. 

V našem e-shopu najdete pestrou nabídku barelových vod. Od vody pramenité po vodu pitnou. Všechny, námi nabízené vody, mají optimální složení minerálů a stopových prvků. Proto jsou vhodným doplňkem každodenního pitného režimu. 

Rozhodli jste se, že barelovu vodu nechcete pravidelně objednávat, nebo se bojíte vysokých nákladů s tím spojených? Pak je tu pro Vás možnost připojení výdejníku POU s přípojkou na vododvodní řád. Tyto aquamaty jsou osazeny soustavou filtrů, která téměř stoprocentně odfiltruje veškeré nečistoty, chemické látky a rez z vodovodního řádu. 

Tím získáte kvalitní pitný režim bez nutnosti objednávat barelovou vodu. 

Pro milovníky kvalitní kávy máme připravenou pestrou nabídku zrnkových káv. Pokud máte zájem o vyzkoušení kávy, než kávu objednáte, kontaktujte nás a my Vám zajistíme ochutnávkový vzorek. Protože Vaše spokojenost je naším cílem. 

Věříme, že naše služby Vám zpříjemní den a vykouzlí úsměv na tváři

Zpět do obchodu