O nás a o tom co děláme

O nás, o vodě a o naší práci

O nás:

Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Jakub Štursa a jsem jednatelem společnosti AQUADISKONT s.r.o..  Svůj zájem o vodu a o pitný režim jsem v roce 2011 přetransformoval ze svého hobby na společnost, která zajišťuje pitný režim do firem, domácností i pro naše nejmenší. Postupem času se naše společnost rozrostla tak, že dnes pravidelně zajišťujeme pitný režim bezmála 600 firmám a 100 domácnostem. Ročně rozvezeme 700 tisíc litrů pitné a pramenité vody a naše výdejníky POU přefiltrují více, než 1,2 milionu litrů vody. Celý náš tým klade důraz hlavně na rychlost dodání – do 24 hodin od objednávky – na příjemný přístup k zákazníkovi a v neposlední řadě na co nejnižší nákladovost firem v zajištění pitného režimu zaměstnanců.

O vodě:

Voda je jedním ze čtyř základních elementů přírody. S vodou je spojen celý náš život. Voda nás rozděluje i spojuje. O vodu odpradávna válčíme i se kvůli ní usmiřujeme.  Voda……. Je to, co děláme!

H20 tvoří 60% našeho těla. Díky H2O dýcháme, trávíme a žijeme.. A proto je také nejdůležitější, ji doplňovat. Dospělý člověk by měl vypít denně 0,3l vody na 10 kg své váhy. A od toho jsme tu my!

Základem zdravého pitného režimu je kvalitní zdroj vody. Naše společnost se stará o dodávku balených vod čtyř typů:

Pitná voda: Upravuje vyhláška 252/2004.. Pitnou vodu definuje zákon tak,že se jedná o vodu nezávadnou, i při dlouhodobém užívání bez vlivu na zdraví. Bez mikroorganismů. Pitná voda vzniká buď chemickým čištěním povrchové vody, nebo čerpáním z přirozených chráněných podzemních zdrojů.

Pramenitá voda:  Upravuje vyhláška 275/2004. Pramenitá voda pochází pouze z podzemního zdroje. Nesmí být čištěna, ani dezinfikována chemickými prostředky. Je kladen důraz na její biologickou hodnotu.

Mineralizovaná voda: Voda splňující požadavky  § 2 odst. 1 písm. b) zákona č. 309/2006 Sb. O ochranném nápoji. Voda obsahuje zvýšené množství minerálních látek.

Kojenecká voda: Splňující nejpřísnější normy pro úpravu a původ tak. aby naši nejmenší měli zaručenou nejvyšší kvalitu vody pro správný růst a vývoj.  Voda nesmí být chemicky čištěna, ani jinak upravována.

 O naší práci:

Rozvážíme balené vody od objemu 0,5l  do 18,9l, Zajišťujeme aquamaty, včetně servisu a sanitací. Dále se staráme o úpravu a filtraci vody pomocí přístrojů POU (point of use) a jako doplněk služeb se staráme o kávový servis a pronájem automatů na kávu a kávovarů.

Barelová voda je naším nejoblíbenějším artiklem v zjištění pitného režimu ve firmách. Barelovou vodou jednoduše zajistíte pitný režim všem zaměstnancům s odbouráním problému s neefektivním nakládáním s PET láhvemi a zamezíte vytváření plastového odpadu.

POU – filtrace vody pomocí výdejníků vody POINT OF USE je nejnovějším trendem v poskytování pitného režimu ve firmách. Pomocí těchto výdejníků vody dosáhnete zajištění kvalitního pitného režimu bez starostí s objednávkami, bez skladování barelů a v neposlední řadě s maximální úsporou.

 

 

V případě, že máte zájem o řešení pitného režimu, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme Vám, že jsme nejlepší a hlavně nejlevnější mezi poskytovateli nápojového servisu.

Zpět do obchodu